Domů    Napsat mail    Mapa stránek

Přišel čas odjezdu

     Tak konečně po všech prožitých peripetiích přišel čas odjezdu. Brzo vstát naložit potřebné věci a hlavně auto. Vše překontrolovat a vyrazit do Kostelce nad Orlicí. Je ráno 26.7.2013 6:00 a začínající teplo dává předzvěst tvrdejch podmínek závodu. Jenže my jsme srdcaři, my se nedáme.

Tak kdepak je ten náš kamarád, šéf spřáteleného týmu Rallye Team Chrudim? Uf, už je tady a nakládáme

 

Tak hlásíme příjezd do servisního parkoviště.

    Plni očekávání kde bude naše vyčleněné místo v bývalých kasárnách v Kostelci nad Orlicí a po zkušenosti se sardinkovým stáním ve Vrchlabí jsme byli příjemně překvapení vyčleněným prostorem hned za příjezdovou bránou. Prostoru servisu nelze nic vytknout snad jen, opomenutí ve vyznačení toalet. Vyčleněný prostor nám dával možnost v klidu rozvinout své depo a i se u vozidla v klidu vyspat v našem oblíbeném stanovém městečku. Sousedící tými nám jsou blízké, takže celkový pobyt v servisním parkovišti byl na pohodu.
a naši přátelé


 

a také nesmím zapomenout na naši spřátelenou posádku, bez které by jsme Kostelec 2013 nikdy nejeli

a měl jsem obrovskou radost, přišla se poprvé na naše výkony podívat i moje maminka


 

V prostoru servisního parkoviště naše auto zaujalo


Ted už zbývá jen doladit  detaily a dozdobit auto 

Jsme jezdci Poháru ČR v rally

     Vznikem zájmové skupiny jezdců poháru ČR vnikla operativně akce : 1. focení jezdců Poháru ČR. I když byla akce svolána velmi operativně, přesto se našla řada posádek, které se této akce zúčasnili. Více informací o této skupině naleznete zde : www.facebook.com/jezdcipoharucr

A jak se daná akce vydařila? Na poprvé velmi dobře.Představení posádek na 6. ročníku Ferodo Matrix rally

     Konečně nastal okamžik slavnostního představení posádek. Po nepovedeném představení posádek na Rally Krkonoše všechny přípravy na samotném náměstí TGM Kostelec nad Orlicí nasvědčovali  slavnostní atmosféře a důstojnému průběhu představení posádek jak pro samotné posádky, tak i pro diváky a fanoušky.


Momentky ze slavnostního představení posádek
 od Bohumila Hlávky 

odjíždíme na náměstí a účastníme se slavnostního představení- video